| selenasel a întrebat:

Scriu o carte si nu stiu cate pagini ar trebui sa aiba. Ma puteti ajuta?
Cum as putea sa o public? Ma puteti ajuta?
Funda

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Trebuie sa aiba fix atatea pagini cate sunt necesare. Nu exista un numar fix, bine determinat, de pagini. Poate avea 50 sau 5000.
Cu publicatul, e mai complicat. Trebuie sa o trimiti la edituri si sa astepti, doar-doar o va citi cineva. Iar apoi, NUMAI daca acel cineva o considera buna de tiparit, poate ti-o va tipari, in cateva exemplare.
Sau, exista edituri care publica orice, pe banii autorului, dar nu stiu daca-ti permiti.

| corolav a răspuns:

Pentru BrainNow.
Așa dezinteresat ești?
La prețul ăsta aș fi și eu amator pentru a-mi tipări niște cărți.
Asta e ca și gluma aia...
Se întîlnesc doi tipi, vag cunoscuți.
- Salut, ce mai faci?
- Nimic!
- Serios? La ce intreprindere?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa/mi id/ul tau in privat si te ajut eu cu tot ce ai nevoie