| panda12541 a întrebat:

Am de facut pentru revista scolii un articol dar nu stiu despre ce imi puteti da niste idei

4 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Ai putea scrie despre o activitate care ti-a influentat psihicul si care ar putea face acelasi lucru pentru alti elevi. happy

| Vrabiuta11 a răspuns:

Eu iti recomand sa scrii despre :
-Beneficiile cititului sau cat de important este sa citim;
-Despre lucruri de cultura generala;
-Locuri de vizitat;
-Recomandari de carti:

Ti le-am scris pe astea pentru ca mi se par cele mai abordate. Succes!

| AdelinaDiac a răspuns:

Eu am facut in clasa a VIII-a un articol pentru revista scolii despre o carte pe care am citit-o ( rezumatul de pe spate ). Daca vrei iti dau eu rezumatul.

| AdelinaDiac a răspuns:

Da