| Vlad_Condurachi_2000 a întrebat:

Buna, am nevoie de un nume bun pentru un ucigas, scriu o carte, am cautat deja pe net dar n-am primit rezultate bune, as vrea ca numele acestui ucigas sa fie in engleza. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

Crudge Blood

15 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Ești în stare să scrii o carte, dar nu să numești un personaj?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vlad Condurachi

| Vlad_Condurachi_2000 explică (pentru FaraNume1245):

Am nevoie de un nume de ucigas ca : Jack The Ripper, Zodiac Killer.
Nu am nevoie de nume de familie sau prenume

| Vlad_Condurachi_2000 explică:

Am nevoie de o porecla. Ca : Jack The Ripper sau Zodiac Killer

| PainTech a răspuns:

Liviu the Dragnea

| PainTech a răspuns:

Daca ai putea spune mai multe despre criminal ar fi perfect. Chemam popa si in 10 minute il si botezam.

| Crackman a răspuns:

Razor Mint

| PaulRo04 a răspuns:

Ce fel de carte scrii?

| Vlad_Condurachi_2000 explică (pentru PainTech):

Pai, el trimite arme la oameni si îi pune sa omoare pe cine vrea, victima trebuie sa moara dintr-un singur glont, daca nu uicasul va veni si il v-a omori pe acel om.

| PainTech a răspuns (pentru Vlad_Condurachi_2000):

Suicide Kim

| Lostlyric a răspuns:

Sensitive Daniel (In traducere: Dan Finuțu)

| sabin89 a răspuns (pentru Vlad_Condurachi_2000):

Tu te avânţi să scrii cărţi înainte de a învăţa să scrii ca la carte? Scrii "îl v-a omorî", în loc de "îl va omorî"?

| Andreeaass a răspuns (pentru sabin89):

Daca ai fi citit pana acum literatura, poate vei fi stiut ca nici un autor nu e perfect, fiecare autor are greșeli in fiecare carte, greșeli de exprimare si de ortografie, nu este asa grav. Esti genul ala de persoana care atunci cand aude "care l am văzut" nu se abține sa nu spuna persoanei "pe care" este un tip de om, ca in piesele lui Caragiale. Poate vei mai studia putin si vei ajunge la superba concluzie ca o greșeală de gramatica nu trebuie judecata cu un comentariu ca al tău. Inițiativa de a scrie o carte la asa vârstă, si in caz ca nu ii stii cartea, este direct in engleza scrisa si este superba, este ceva bun. Keep going, Vladut, si sa zic intr o maniera mai buna ce a zis acest Domn Sabin, sa recitești propoziția duoa ce ai scris o, sa te lipsești de asa PERSONALITĂȚI ale limbii si literaturii romane. happy

| sabin89 a răspuns (pentru Andreeaass):

Cred că ai făcut prea mult caz (din ţânţar armăsar).

| anonimhaipa a răspuns:

Jack Norbert