| milezpinkangel a întrebat:

Cum spuneam as vrea sa scriu o carte si as avea nevoie de cateva nume pentru. personaje.As vrea sa fie niste nume mai speciale nu obisnuite.Deja m-am gandit la ceva dar as mai avea nevoie de cateva nume pentru. ca s-ar putea ca, cartea sa aiba mai multe personaje.Multumesc.Fundita!happy

2 răspunsuri:
| PrsRaluca a răspuns:

E nevoie de mai multe detalii...
In primul rand, in ce tara se desfasoara actiunea? Care e subiectul cartii?

| io2009io a răspuns:

Anablle,llinet,genifer,margaret,rose,annabella,othise,manyme