| DelenainTVD a întrebat:

Am ous si mai devreme aceeasi intrebare.Ce parere aveti despre http://www.wattpad.com/21838455-iubeste-ma-3-buna#.UfUN- W0f0Rl? Vreau sa imi dau idei, sugestii.Le astept cu drag :) :)

1 răspuns:
| ioanamaria98 a răspuns:

Buna...capitolul e dragut, dar ai foarte multe greseli de exprimare si intri mult prea repede in subiect. Incearca sa ai mai multa descriere cu mai multe epitete, metafore, ceva gen chestii siropoase. Ai inceput primul capitol cu un dialog si intri nespus de repede in subiect ...asta nu se face (nu te supara). Ai mai pus si un mic paragraf in care te descrii, nici asta nu prea mi-a placut. Ai fi putut sa scrii ceva despre tine in timp ce vorbeai cu chris si atunci venea de la sine inteles, iar caracterizarea indirecta ar fi putut iesi din comportamentul tau, nu trebuia sa zici ca esti timida, intelegi? Oricum capitolul e original si trebuie sa recunosc ca m-a lasat putin in aer, acum vreau sa vad cine era in sufragerie( pun pariu ca era chris) si ar trebui sal continui daca-l retusezi putin.