| OnuOnulică a răspuns:

Misto

| DelenainTVD explică (pentru OnuOnulică):

Nu ai avut timp sa citesti... vreau pareri sincere.

| OnuOnulică a răspuns (pentru DelenainTVD):

Crede-ma tot am citit vreo 5 minute... aaa si eu sunt fan TVD

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Ai mai pus intrebarea asta de cel putin 3 ori.Chiar nu te plictisesti?
Utilizatorii acestui site ti-au spus deja ca nu e buna, cei care au spus contrariu au facu-o ori din politete, ori pentru funda.Ca sa ajungi scriitor, sau macar sa scrii un roman cat de cat bun, trebuie sa citesti si sa scrii mult.Tu nu faci niciuna din aceste doua.Cand spun "citit"nu ma refer la Nicholas Sparks sau la autori mediocri.

| Aberdeen a răspuns:

Sa ajungi sa scrii cu adevarat o carte e nevoie de foarteeee mult exercitiu, atat scris, cat si citit.

ceea ce si eu am observat: ai mai pus intrebarea asta de cel putin 2 ori.

| PastilutzaTha a răspuns:

Frumoasă povestea love struck