| anonim_4396 a întrebat:

Bună! Are cineva Culoarul morții de Stephen King? Am nevoie de un citat de acolo și nu-l găsesc la bibliotecă (am nevoie de informații bibliografice complete, deci și editură, an și numărul paginii).

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

"Cu toții suntem datori cu o moarte, nu există excepții, știu asta, dar uneori, o Doamne, culoarul Green Mile este atât de lung!"

Nemira, 2021, pag 444.

4 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Hey. Am eu. Ce citat vrei?

| anonim_4396 explică (pentru VoidEternal):

Hei! Ce noroc! Am găsit nenumărate copii pe net, dar sunt OCR editat și nu mă ajută, pentru că numărul paginii de acolo nu e cel real, din cartea tipărită.

Am nevoie doar de ultima frază. În engleză e "We each owe a death, there are no exceptions… but sometimes, oh God, the Green Mile is so long." Te rog să-mi spui numărul paginii la care e citatul, și editura și anul de pe prima pagină a cărții.

Mersi frumos! Când o să am fundă, ție ți-o dau happy

| anonim_4396 explică (pentru VoidEternal):

Mersi frumos!

| VoidEternal a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere.

| VoidEternal a răspuns (pentru anonim_4396):

"Cu toții suntem datori cu o moarte, nu există excepții, știu asta, dar uneori, o Doamne, culoarul Green Mile este atât de lung!"

Nemira, 2021, pag 444.