| anukairina a întrebat:

As dori sa citesc cartea Fluturi de Irina Binder. Am auzit c-ar fi foarte cautata. Voi ce ziceti? Merita? Unde o pot gasi? Merci!

Răspuns Câştigător
| lexiatanasiu a răspuns:

Merita citita! O gasesti foarte usor pe net. Eu am cumparat-o de www.librex.ro la cel mai mic pret www.librex.ro/fluturi-irina-binder

2 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Buna! Da, merita. N-am citit-o dar tinand cont ca a devenit atat de populara imi voi comanda si eu cartea de pe net in viitor. Autoarea se pare ca este o persoana minunata, traditionalista. Stiu toate acestea pentru ca i-am urmarit putin pagina iar o prietena imi povestea despre carte. Gasesti capitolul 1 aici: http://www.irinab.com/p/fluturi.html.

| Aasdfghj a răspuns:

Am cartea in pdf daca o vrei. Inca nu am citit-o deci nu-mi pot da cu parerea. Dar n-ai ce pierde daca nu dai banii pe ea.