| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si as dori sa citesc "Fluturi" de Irina Binder. Este o carte pentru varsta mea?

Răspuns Câştigător
| Serban_Andra_1999 a răspuns:

Da... e super! citeste-o!

| anonim_4396 explică (pentru Serban_Andra_1999):

Dar "Sub Aceeasi Stea"? happy Mersi mult, primesti Funda.

| Serban_Andra_1999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai sincer nu am citit-o pentru ca am fost ocupata cu examenele in ultma perioada, insa crede-ma o sa o citesclaughing te sfatuiesc aceeasi lucru, pentru ca daca e scrisa de john green inseamna ca e o carte buna big grin

5 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Poti s-o citesti fiindca este "o invitatie in universul unui suflet" si sigur vei intelege multe despre "fluturii iubirii, fericire fara margini, lacrimi si amaraciune, dezamagire si resemnare" dupa cum spune chiar autoarea.

| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Daca esti pasionat de citit, poti citi orice doresti, iti dezvolta mintea mult mai repede.
E o carte ok.
O viata frumoasa sa ai.
Peace!

| vladv26 a răspuns:

Da,e foarte faina am citit si,, Sub aceeasi stea,, si aceea e superba