| Noone28l a întrebat:

Bună, aş vrea să stiu cum pot să îmi conving părinții să mă lase să citesc cărțile de dragoste, pentru că acestea îmi plac. Apropo, am 13 ani. Mersi

3 răspunsuri:
| Mylittlesuntun56 a răspuns:

Nu-ți fie rușine, eu cred ca ar trebuie sa le zici cum crezi tu pentru ca tu îți cunoști părinți cel mai bine și știi felul lor de a fi și cum reacționeaza, mult succes, ma bucur ca mai sunt copii care mai citesc și pun mana pe carte

| Marcelian43 a răspuns:

Pur si simplu le spui ca aia e pasiunea ta.

| AndaAlexandra a răspuns:

Dragoste cu sensul de romantic sau sensul obscen (sex)? Poate părinții tăi înțeleg greșit. Fiindca una este o poveste de dragoste, adolescentina, in care personajele nu trec mai departe de un sărut și alta este o poveste in care sunt subiecte 18+