| geooo2000 a întrebat:

Ati citit cartea "Cutia cu fantome" de Joe Hill? Si cum vi s-a parut? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| RoseMarie2002 a răspuns:

"Acest roman iti da fiori, credeti-ma, mi-a dat vreo 2 zile cosmaruri, dar merita. Joe Hill este un scriitor foarte bun, chiar mi-a placut mai ales ca a imbinat foarte bine umorul cu aceasta actiune cutremuratoare.

Recomand cartea tuturor mai ales fanilor Stephen King. [Sunt sigura ca multi nu stiati ca Joe Hill este fiul lui Stephen King]"