| Elizeee a întrebat:

Cam am o problema....Am incercat sa-mi fac cont pe site-ul corintjunior.ro.Am asteptat sa primesc mailul prin care sa confirm contul.A trecut o luna si tot nu l-am primit. Daca aveti cont acolo,in cat timp ati primit mailul? Daca aveti cont(si nu il folositi)m-i la-ti pute da mie, va rog? Doar daca vreti.

Răspuns Câştigător
| supermarketuldefilme a răspuns:

Iti dau sfatul acesta ce poate fi folosit pe orice alt site: incearca din nou (cu aceleasi date de inregistrare sau nu) sau contacteaza site-ul respectiv.

1 răspuns:
| denysyk a răspuns:

Cauta pe net