| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor utilizatorilor TPU!
Mi-am facut ieri cont de Twitter si nu primesc e-mailul prin care sa-mi confirm adresa de e-mail. Am incercat si cu alt e-mail dar tot nimic. Care ar putea fi problema?
Help Me!
Dau Funda! (y)

Răspuns Câştigător
| pirla a răspuns:

Asa mi s-a intamplat mie la TPU ca sa-mi confirm adresa de email.Asteapta cam o zi si ceva si pana la urma il primesti.Sau incearca sa faci sa mai trimita o data email-ul. Funda?

| Leatherleader a răspuns (pentru pirla):

Am apasat pe "Retrimite confirmarea" de sute de ori! happy

| Leatherleader a răspuns (pentru pirla):

Iti voi da tie funda fiindca ai fost primul care ai raspuns.

| pirla a răspuns (pentru Leatherleader):

Multumesc.Ttotusi cerele sa mai trimita inca o data mail-ul.

7 răspunsuri:
| Leatherleader a răspuns:

Inca nu am primit e-mailul de confirmare si nu cred ca o sa-l mai primesc. sad Oricum, va multumesc tuturor pentru ca ati incercat sa ma ajutati!