| dianainsta01 a întrebat:

Pentru cei ce au cont pe Stardoll:

Mi-am facut star prin plata prin telefonul mobil. Acolo spunea ca o sa primesc un mesaj in care sa confirm. In cat timp ar trebui sa primesc acel mesaj pentru ca au trecut cam 30 min. si inca nu l-am primit?

DAU FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| madutza114 a răspuns:

Hey... si eu joc stardoll si sunt star, deci te pot ajuta.tu nu vei primi niciun mesaj in care trebuie sa confirmi ceva.tu trebuie sa dai un mesaj cu textul platesc la 1303 imediat ce ai selecrat reteaua si dupa ce ai apasat pe butonu continua. sper ca te-am ajutat.( asa te faci star daca platesti pe abonament nu pe card)big grin

| dianainsta01 explică (pentru madutza114):

Dar dupa ce nu mai esti star, iti pierzi toate camerele?

| andagoth_9923 a răspuns (pentru dianainsta01):

Dupa ce iti expira statutul de star ramai doar cu 4 camere happy

| dianainsta01 explică (pentru andagoth_9923):

Da?!?! Ce tare!

| LexiiiiiixD a răspuns (pentru dianainsta01):

Ramai cu 4

6 răspunsuri:
| madutza114 a răspuns:

Pai.pentru inceput ai vazut ca te roaga sa introduci nr de telefon in cazul in care platesti pe abonament. dupa ce introduci numarul de telefon introdu reteaua si apesi pe continua, dupacare trebuie sa trimiti un mesaj cu textul:platesc la numarul 1303. dupa care peste 10-15 secunde primesti alt mesaj cum ca iai instiintat ca tu vei platii ca sa te faci star si gata! iti primesti banii imediat ce te loghezi pe stardoll! sper ca te-am ajutat

| dianainsta01 explică (pentru madutza114):

Mrs, am reusit. Numai ca numarul nu era 1303, era 1270 happy