| simona3272 a întrebat:

Cartea Tunele este pentru copii sau o pot citi si eu, care am 15 ani..Ideea e ca am vazut undeva ca era distribuita la carti pentru copii de 9-12 ani si ma gandesc ca actiunea ar fi oarecum slaba pentru nivelul meu. As vrea sa-mi raspunda doar cei care au citit cartea, intrucat as vrea sa mi-o cumpar.dar ma gandesc sa nu raman dezamagita.

Răspuns Câştigător
| Revendicated a răspuns:

Hey,un prieten de-al meu a citit-o si pot spune ca este chiar interesanta, o sa-ti placa, la revederehappy

2 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Da la 15 ani nici nu mai esti copii.

| Deeandreea1234 a răspuns:

Trebuie sa o rasfaoiesti putin dar daca este in folie cumpar-o, si daca nu esti multumita de carte poti sa o vinzi sau sa o daruiesti cuiva.