| dianad98 a întrebat:

BUNA! Cine a citit cartea "Tunele" de Roderick Gordon? Cum este?

5 răspunsuri:
| 이벨 a răspuns:

Este foarte interesanta si plina de suspans. Eu am citit primele trei carti si am auzit ca a aparut si a patra. Seamana putin cu Harry Potter, dar este ceva mai realista happy Merita sa le citesti!

| poateEU a răspuns:

Eu am citit toate cele 4 volume, si cat despre carte este super, merita citita, chiar daca este cam scumpa(45-55 lei fiecare volum) merita sa o cumperi, dar partea nasoala este ca se gaseste cam greu, eu mi-am luat-o de la sala Dalles toate volumele, acolo le gasesti

| SimionAlexandru a răspuns:

Nu am citit, dar voi lua in considerare recomandarea ta. Multumesc happy
Eu, iti recomand cartile lui Neale Donald Walsch happy Vei fi surprins. Mie mi-a schimbat viata. Iti doresc o zi superba, Diana happy

| sunshinelora a răspuns:

Nici macar sa iti treaca prin cap sa nu citesti cartea...E superba am citit toate 4 volumele trebuie sa apara si al cincilea si nu trebuie neaparat sa le cumperi uite eu de exemplu le-am imprumutat de la biblioteca...Ti-o recomand din tot sufletul doamne cat de geniali sunt autorii

| albertgong a răspuns:

E in topul meu personal de carti preferate! Trebuie neaparat sa faci rost de cartiile astea! Sunt geniale! Stie cum sa te tina in susapns si se intampla mereu lucrui la care nu te asteaptai! Ti-o recomand!