| meandme111 a întrebat:

Ce parere aveti despre cartea "Veronika se hotaraste sa moara"? Merita sa o citesc?

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cam orice carte merita citita. Sau, macar inceputa, sa vezi daca iti place sau nu.
Eu am citit mii de carti si singura pe care n-am terminat-o a fost una de Sandra Brown, pe care, pur si simplu, imi venea s-o arunc pe geam.

| Kaℓi a răspuns:

Aproape orice carte merita sa o citesti.
Asta e una dintre cartile ok ale lui Coelho, adica se poate si mai rau happy
Mie mi-a placut, nebunia mi se pare interesanta.

| adelapetrescu a răspuns:

O recomand si eu cu mare placere! Mi s-a parut mult mai buna decat Alchimistul.