| DelenainTVD a întrebat:

Ce parere aveti despre http://www.wattpad.com/story/5125175-where-is-ela? Am scris ff putin in graba.Dar ce parere aveti despre idee?
:)

2 răspunsuri:
| Booklover a răspuns:

Este o idee super, dar sincer daca ai pune si tu naratiune si descriere ar fi si mai buna happy

| Booklover a răspuns:

Crede-ma pentru ca am scris si eu povesti la calculator si am participat la concursuri nationale si am luat premii si iti spun ca ideea ta este extrem de frumoasa dar adauga putina naratiune si descriere, eu de exemplu nu mi-am dat seama cum arata personajele :-)... daca vrei lasa asa....cum doresti tu. Spor mai departe si sa nu te lasi de ea ca este foarte frumoasa :-D