| BOGOIFLORY a întrebat:

Cine imi recomanda si mie niste romane de dragoste, eventual si link-ul de unde sa descarc?

Răspuns Câştigător
| larylarysa a răspuns:

Cel mai frumos roman"Mandrie si prejudecata". Inca doua : "Jane Eyre", "Iluzii pierdute". (le-am citit)

5 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

S-au dus bibliotecile? au ramas simple ruine? foarte rau.

| BOGOIFLORY explică (pentru DNSK):

Nu trebuia sa va deranjati, noroc ca tehnologia ne simplifica munca. O zi frumoasa!

| DNSK a răspuns (pentru BOGOIFLORY):

Si uite asa creatia noastra ne transforma in creatie ei. multumesc la fel!

| McClaire a răspuns:

Cele mai frumose ormane citite de dragsote:
•Pe aripile vantilui - Margaret Michel
•Mandrie si prejudecata - Jane Austen
•Transafiri - Leila M.
•Doamna Bavory - Flaubert
•Nord si Sud - Sincer nu imi amintesc autorul cred ca Elisabeth Gaskell
•Surorile Brontè au foarte multe romane de dragoste superbe (La ràscruce de vanturi, Jane Eyre etc.)
•Marile Sperante - Charles Dickens
•Emma - Jane Austen
Cam atathappy