| jagajaga456789 a întrebat:

Buna, cititori! Stiu ca de abia de o săptămână a apărut volumul 6 tradus din seria,, Atingerile lui Juliette", dar stie cineva oare cand va aparea si volumul 7?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

[EDIT] La noi pe net scrie ca volumul 6 este ultimul volum al seriei!
Pe wikipedia zice ca este si al 7-lea "The seventh and final book, Believe Me, was published on November 11, 2021. "

Faptul ca la noi volumul 6 este lansat abia in 2023 inseamna ca din 2024 va veni al 7-lea nu?

Este vorba de editurile din Romania!

| KovacsB a răspuns:

Acum citesc vol 9 si ma bucur

| SydneyFunnelWeb a răspuns:

Va apărea după ce vor termina ăia cu atingerile.