| Nixs a întrebat:

de curand am inceput sa scriu o carte pe wattpad si as avea nevoie de cititori si pareri. Dupa cum spune si titlul, este legata de viciile oamenilor si despre societate.
Daca are cineva chef sa citeasca, o gaseste aici: https://www.wattpad.com/139029703-vicii-prolog
Accept si critici, bineinteles, si multumesc anticipat.
Si tin sa va spun ca aceasta contine un limbaj vulgar, tipic adolescentilor.
Vine intrebarea, trebuie sa mai schimb ceva la ea? Ce ar putea sa o faca mai interesanta? In general, ce parere aveti?

1 răspuns:
| iStarGaming a răspuns:

Trebuie sa fi original/originala, mie mi se pare frumoasa, fiecare isi pune punctul de vedere cand isi face o carte, nu exista asemenari cu nimic ce am citit pana acum, eu nu sunt un fan infocat al cartilor, dar mie mi se pare interesanta ideea ta.