| Missterious a întrebat:

Buna dimineata, prieteni! Am nevoie de ajutor!
Acum ceva vreme am inceput sa citesc winnetou vol. 2, cartea din editia adevarul, cea cu coperta verde, doar ca vara asta am uitat-o pe terasa intr-o seara, iar cainele meu a avut pofta de o gustare in toiul noptii si mi-a rupt cateva pagini din ea.
Doresc sa intreb daca e cineva care are aceasta carte in biblioteca lui si daca e disponibil sa imi trimita niste poze cu paginile lipsa pe o aplicatie de socializare sau si aici (daca se pot atasa poze)?
Multumesc anticipat!
P.s. Am cautat si varianta pdf, dar nu gasesc decat volumul 1.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ia-l de aici: https://drive.google.com/......kYMZR/view