| laneandreea a întrebat:

Imi puteti da niste titluri de carti de dragoste pentru adolescenti (daca se poate cu autor strain ) va rog frumos happy

Răspuns Câştigător
| titicristina21 a răspuns:

Naluca si naucul de stacey kade! stiam mai multe dar cauta pe google si-ti va da! funda te rog?

4 răspunsuri:
| BlueBloodd a răspuns:

Amurg,luna noua, eclipsa, zori de zi(stephenie meyer)-dragoste intre un vampir si o muritoare.

| Camille27 a răspuns:

Trandafiri - Leila Meacham
E o carte superba! Ti-o recomand cu mare drag ^.^

| Izabella_Anita_1993 a răspuns:

Recomand Vampire Academy, e o serie de 6 cărți cu vampiri, poveste de dragoste și are aventura și comedie în el, + părți mai triste. Autoarea este Richelle Mead happy.

| laneandreea explică (pentru Izabella_Anita_1993):

Le-am citit, oricum mersi happy