| sorina9sori a întrebat:

Bună, îmi puteţi recomanda nişte cărţi fantasty?

Răspuns Câştigător
| andrei1237 a răspuns:

Aripi de Aprilynne Pike.

| sorina9sori explică (pentru andrei1237):

E genială!
Mersi!

| andrei1237 a răspuns (pentru sorina9sori):

Ma bucur ca te-am putut ajuta!

5 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Seria A Song of Ice and Fire.

#genială#genială#genială#genială#

| FrateleAndrei a răspuns:

Este un roman foarte frumos:
Percy Jackson Şi Olimpienii:Hoţul fulgerului de Rick Riordan.
Percy Jackson Şi Olimpienii 2 Marea monstrilor. Hoţul fulgerului este editura Arthur iar marea monstrilor excalibur.Este vorba de un semizeu care este fiul lui Poseidon şi trece prin multe aventuri Poţi viziona şi film.Eu nu l-am vazut dar daca îl vezi sa-mi spui cum este.

| CuteKitten14 a răspuns:

Divergent, Insurgent, Allegiant( carti din aceeasi colectie). Sunt extraordinare.