| Letea_Roland_1998 a întrebat:

Imi spune cineva de unde pot citi "The Shining" de Stephen King in romana?

Multumesc in avans! happy

Răspuns Câştigător
| Solsagan a răspuns:

Am eu cartea în format pdf. Lasă-mi într-un pm id-ul.

| Letea_Roland_1998 explică (pentru Solsagan):

Mersi....Iti trimit mai bine E-mailul

| Letea_Roland_1998 explică (pentru Solsagan):

Nu pot trimite mesaj din cauza statutului de ''junior''. Postez emailul aici, chiar daca nu e cea mai buna idee... uite: roliletea11@gmail.com.Adresa de messenger, daca merge ceva gresit cu trimisul pe email, este: roliletea. Mersi!

| Solsagan a răspuns (pentru Letea_Roland_1998):

Ok, am trimis. thinking

6 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

Nu cred ca o sa gasesti cartea online. Doar sa o cumperi. Daca vrei te poti uita la film aici http://www.filmeonline-hd.net/2012/01/film-online-shining-stralucirea.html
Funda!

| Letea_Roland_1998 explică (pentru petrica1111):

Scuze...Nu prea vreau sa ma uit la film, exact de asta am specificat cartea... Eh, se pare ca va trebui sa o cumpar atunci.

| XTreme00 a răspuns:

Poti lua cartea sau poti sa o cauti pe Google si dai traducerea acestei pagini.Aloha!