| Saraaa0k1 a întrebat:

BUNA! Ma poate ajuta cineva să găsesc cartea "Alteța sa cititoare" de Alan Bennett? Am sunat la multe librarii/biblioteci și la carturesti dar nimeni nu a avut-o si nu a fost in stock. Mă poate ajuta cineva sa o găsesc măcar în format pdf? Dau fundița

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nici eu nu am gasit nimic. Poti doar sa te abonezi la alertele de pe diverse siteuri si sa o comanzi cand primesti email ca se afla din nou in stoc.E urgent sa faci rost de carte?

| Simpatic a răspuns:

Am dat un search nu este de gasit, nici in format pdf nu este urcata
poate ai noroc sa o gasesti pe la vreun anticariat fizic