| MGeorgi10 a întrebat:

Buna. nu stiu daca ma poate ajuta cineva, insa eu incerc.
Am citit cu mult timp in urma o carte si nu reusesc sa imi maia duc aminte cum se numea.
Ideea este ca incepea cam asa. o fata care s-a mutat intr-o metropola urma sa incepeapa un nou job si a hotarat sa mearga pe jos pana la serviciu.
Ma poate ajuta cineva sa imi spuna cum se numeste cartea? Multumesc anticipat

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Cred ca ar trebui sa oferi mai multe detalii.De exemplu, asa cum ai descris tu incepe actiunea pentru un procent enorm de carti romantice, pentru femei.E foarte vag.