| Nico80 a întrebat:

Buna seara. Ma intereseaza numele unei carti pe care am citit-o cu mult timp in urma si nu mai stiu cum se numeste. Actiunea cartii: Caleb (parca asa se numea personajul masculin) rapeste o fata, o sechestreaza, o abuzeaza si o pregateste sa fie sclava sexuala si sa participe la petreceri private, le puneau lese…. Fata se indragosteste de Caleb si la sfarsit reusesc sa scape impreuna dupa mai multe scene de actiune, urmariri, explozii. Stie cineva cum se numeste cartea?

1 răspuns:
| MorcovMajestic a răspuns:

Nu stiu, dar de ce ai vrea sa recitesti asemenea mizerie? Ai daddy issues?