| Mirunicamy a întrebat:

nu vreau sa deranjez prea tare dar am nevoie de cateva poezii de Stefan Petica dintr.o carte de a lui eu la biblioteca nu am gasit si pe internet am gasit vreo 10 insa nu le inteleg si trebuie sa fac un desen pe baza unei poezii pe care sa il inscriu la un concurs.Va rog tare mult daca aveti altele decat cele de pe net sa le scrieti aici.
Multumesc anticipathappy:*

2 răspunsuri:
| johnny5 a răspuns:

Http://www.versuri-si-creatii.ro/......uzspu.html Este scurta da sper sa fie buna!