| Nicolly a întrebat:

puteti va rog sa imi dati un sfat cum sa alcatuesc un scenariu pentru un videoclip cu tema,, In limba ta ti-e dor de mama"
Va rog mult, am ca tema pentru acasa la limba romana.

2 răspunsuri:
| VrajitorulMaleficRevine6666 a răspuns:

Pai ca sa faci un videoclip trebuie sa mananci inainte pateu de porumbel ca sa prinzi putere. Eu numai de-ala mananc si am facut de-a videoclipuri ahahaha... uite aici:www.http://videoclipurilemele.com/

| augustinaprut a răspuns:

Cîteva idei...mama a fost alaturi linga noi cind am facut primii pasii tot ea ne-a invatat primele silabe ca mai apoi sa ne invete tot alfabetul. iar acum cind suntm mari putem sa vorbim bine si coresc romaneste. Astea sunt doar citeva idei, daca le mai imbunatatesti si mai adaugi va fi gata tema ta. Sper ca te-am ajutat* *