| Eveli4cik a întrebat:

Buna puteti ca-mi dati un sfat imi curge ciclul si nimeni nu este acasa ca sa fac

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlbaAura a răspuns:

Folosește vata sau poate gasești niște tampoane de-a mamei.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Trebuie să-ţi iei absorbante, pe care le schimbi mai des dacă e abundent ( eventual foloseşti din-acelea mai groase, cu 6-7 picuri pe ele ).

Toate cele bune.

| Eveli4cik explică:

Dar ce trebuie sa imi iau la scoala daca imi curge?