| LanaDelRey1975 a întrebat:

Buna seara.Recomandati-mi niste site-uri de unde pot cumpara carti.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

EMAG.ro, elefant.ro, Edituratrei.ro, libris.ro! happy

5 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Elefant

| GabrielaIoana a răspuns:

Eu am luat carti pentru bac si de citit in timpul liber de pe Librarie.net.Dar e bun si Elefant.ro su Emag.

| florentina_9904 a răspuns:

Eu imi iau de pe Libris.ro.Sunt multe oferte si transportul este gratuit.Cartiile ajung in aprox.2 zile ceea ce mi se pare convenabil avand in vedere ca nu platesti transportul

| Cuniska a răspuns:

Pravaliacucarti.ro

| Nikolaus a răspuns:

Eu imi iau de pe www.bookdepository.com/
Transportul e gratuit in toata lumea. Eu sunt doar la a 2-a comanda dar e un site foarte bun.