| claudia94 a întrebat:

Cine imi poate spune cateva site-uri de unde as putea cumpara rechizite? multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Yaso a răspuns:

De ce ti-ai lua rechizite de pe un site? Adica eu cand imi cumpar rechizita ma duc intr-un hypermarket, stiu ca nu-mi iau teapa. Imi iau caiate, le pot verifica sa vad daca nu au defecte sa aiba foaia fina etc. thinking Ma rog, nu stiu cum gandesc unii. Intr-o zi o sa ajungeti sa va luati si paine de pe net!