| ady3600 a întrebat:

Buna seara, sunt student la UPB si stau la internat. As vrea sa stiu daca pot imprumuta carti si de unde, la biblioteca universitatii avem doar literatura de specialitate insa eu caut ceva pentru timpul liber. Daca ma poate ajuta cineva as fi recunoscator happy

Răspuns Câştigător
| alamicu33 a răspuns:

Salut, si eu sunt student la UPB iar eu cand vreau sa citesc ceva de beletristica merg la biblioteca nationala de la Unirii, gasesti absolut orice acolo happy

2 răspunsuri:
| Lvrkiosif a răspuns:

Incearca m.wattpad.com pentru telefon sau wattpad.com pe PC...

| stpu a răspuns:

Biblioteca Metropolitana sau Biblioteca Nationala.
Intri pe site-urile lor, vezi care e mai aproape de tine, cauti in catalogul online cartile care te intereseaza si apoi mergi si iti faci inscrierea.