| AlexandraAndra14 a întrebat:

Buna seara TPU!
Am "terminat" in seara asta de citit "Casa noptii" (ajungand la volumul 9) am cautat volumul 10 dar nu l-am gasit sad
Stiti unde l-as putea gasi? (daca nu, carti bunde de citit?)
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| LadyLilith a răspuns:

Daca te intereseaza cartiile cu vampiri, uite aici o lista de unde poti sa alegi:
https://www.goodreads.com/search?utf8=%E2%9C%93&query=vampire+books

| AlexandraAndra14 explică:

Multumesc!

| PetricaAmelia a răspuns:

Buna. Unde ai gasit al treilea volum (Aleasa)? Imi poti trimite un link? Multumesc