| T a întrebat:

De curand am terminat de citit "Infruntarea" din seria Casa Noptii ( vol.4) love struck. Stiti cum se numeste volumul 5? Si cam cand v-a aparea?

Răspuns Câştigător
| Daria a răspuns:

Al cincelea volum se numeste "Obsesia", si a aparut deja in librarii/supermarketuri.happy

3 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Cel de-al 5 lea volum se numeste hunted(vanat/bantuit). eu am citit doar doua volume si mi-au placut foarte tare. abia astept sa le citesc si pe restul. Sper ca te-am ajutat.

Pa, pa:X

| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Infruantarea? a aparut deja? stiue ca al 5-lea apare in decembrie(vai, am uitat de carte, sper sa mai gasesc)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Al 5 lea se numeste obsesia si e deja aparut. http://www.elefant.ro/......92252.html