| Filipjack a întrebat:

Am citit volumul 3 din seria "Jurnalul unui pusti" si as vrea sa imi mai iau un volum sau 2. Intrebarea mea este: ce volum mi-ati recomanda?

3 răspunsuri:
| FaithGaga a răspuns:

Ia-ti-le pe primele doua din serie, dupa poti coninua daca iti plac cu 4, 5 si 6, singurele aparute in Romania happy

| andreistalkerromania a răspuns:

Ti-as recomanda "Toporisca"

| Stan_Bianca_1998 a răspuns:

Pai toate volumele mi se par asemanatoare ca idei. Desi ar fi bine sa-ti iei intai volumul 1 si apoi volumul 2. Oricum poti incerca carti de la editura Arthur.