| Madalina_Rovinescu_1994 a întrebat:

Am inceput sa scriu o carte, si as vrea sa intrati pe forumul cartii pentru a va da cu parerea! http://passionoffaith.forummagic.net/ Nu am stiut unde sa postez,asa ca m-am gandit aici,deoarece cam toata lumea intra. Va rog,sa imi spuneti ce ar trebui sa fac mai departe, pe cine sa contactez? As vrea sa fac si coperta, titlul l-am facut.dar nu stiu pentru coperta pe cine sa contactez...PLS HELP!

Răspuns Câştigător
| Okami23 a răspuns:

Am citit capitolul 3, este interesanta. O poti trimite la o editura. Doar 3 capitole ai?

Peace,
Tigress

8 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Foarte frumos ca ai asemenea ocupatii, mai ales ca, banuiesc, ai o varsta destul de frageda. Succes in continuare happy

| Madalina_Rovinescu_1994 explică (pentru AFR81):

Multumesc,dar am abia 19 ani.

| Okami23 a răspuns:

Unde e cartea ca nu am gasit-o?

| Madalina_Rovinescu_1994 explică (pentru Okami23):

Intri pe forumul acesta http://passionoffaith.forummagic.net/ te inregistrezi, si dai la your first forum si acolo am postat capitolele 1 si 2...in fiecare zi, postez cate un capitol.

| Madalina_Rovinescu_1994 explică (pentru Okami23):

Multumesc,nu am doar 3 capitole, am mai multe, incerc sa postez in fiecare zi, cate un pic din ea....pana luni voi posta cap 4, daca vrei sa citesti, te astept sa te inregistrezi, si sa iti lasi parerile.

| Okami23 a răspuns (pentru Madalina_Rovinescu_1994):

Am citit capitolul 3, este interesanta. O poti trimite la o editura. Doar 3 capitole ai?

Peace,
Tigress

| Trrranquila a răspuns:

Și care-i întrebarea? straight face

| Madalina_Rovinescu_1994 explică (pentru Trrranquila):

Intrebarea este.ce pot face mai departe? daca stiti pe cine sa contactez, ca eu nu am nici o idee.Cum o pot publica?

| Madalina_Rovinescu_1994 explică:

Mersi PeSeDeFan, dar am abia 19 ani.