| BlackChocolateAndWhiteHeart a întrebat:

Am inceput sa scriu o poveste pe Wattpad care se numeste "Ucigasa la 18 ani". Ce parere aveti?
Aici este primul capitol :
http://w.tt/1h2TKoc

11 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Trebuie sa ne facem cont ca sa citim...

| BlackChocolateAndWhiteHeart explică (pentru lpavel):

Intrebarea era de fapt pentru cei care au cont pe Wattpad.

| Iza2321 a răspuns:

Buna!
Este foarte interesanta, foarte buna! Bravo!
Esti foarte talentata!

| BlackChocolateAndWhiteHeart explică (pentru Iza2321):

Multumsc!

| lpavel a răspuns (pentru BlackChocolateAndWhiteHeart):

Mda, numai ai uitat sa mentionezi...

| lpavel a răspuns (pentru BlackChocolateAndWhiteHeart):

OK, se accepta! happy

| corolav a răspuns:

Domnișoară, pune mîna pe gramatica limbii române și învață să scrii românește!
În rest, ideea a ceea ce vrei să pui pe tapet e una de, vorba aia „ ducă - se - n Kalahari". ( vezi harta Africii ).

| BlackChocolateAndWhiteHeart explică (pentru corolav):

In cee ce priveste ortografia, ai dreptate. Nu stiu sa scriu 100% romaneste, recunosc! Dar asta nu inseamna ca nu pot invata, ca nu pot schimba asta.
In ceeace priveste parerea ta, eu sunt incepatoare in ale scrisului. Povestea asta am inceput-o cu cateva zile in urma. Este abia prima mea carte! Cine stie cate carti voi mai scrie in viitor? Cu timpul sunt sigura ca voi incepe sa scriu mai bine.
Oricum, multumesc pentru raspuns si timpul acordat.

| corolav a răspuns (pentru BlackChocolateAndWhiteHeart):

Tot matale scrii și cea intitulată „Sybil".
Acolo îmi pari a fi deosebită ( în sensul bun), aici m-ai dezamăgit.
Parcă ar sălășlui două persoane în eul acestui autor DaliaM.

| BlackChocolateAndWhiteHeart explică (pentru corolav):

Cried ca de fapt de numeste,, evolutie''.