| abcdwatson a întrebat:

Salut la toti! :D. Recent am inceput sa scriu o carte pe Wattpad. http://w.tt/1P3F4z3 Am potat primul capitol astazi. Mi-ati putea spune cum sa fac ca sa o vada lumea? Adica sa am cititori. Numai nu-mi spuneti sa dau share pe facebook sau altundeva. :D Nu vreau sa par obsedata. Nu este alta metoda? Oh v-as ruga ft mult, sa-l cititi si cei cu experienta(sau fara) sa-mi spuneti cum e? Mi-ar placea sa aud parerile altora. Ps dupa ce imi spuneti, postati si cartile voastre(cei care le aveti) Mi-ar placea sa le citesc. Funda pt intrebare!
http://w.tt/1SPQ4Gc

1 răspuns:
| Infraverde a răspuns:

Foarte dragut, imi place ideea. Ai un stil foarte dulce de a scrie, desi e un pic nerafinat. Nicio problema, o sa iti dezvolti simturile de scriitor in timp. Mi-a dat un sentiment de caldura. As vrea sa citesc mai mult.
Ca sa o promovezi nu poti sa faci foarte multe, daca nu vrei sa ii dai share, dar wattpad e plin de membri, daca o sa continui povestioara lumea o sa apara. Nu te grabi, totul vine de la sine. Mult succes!