| Neagu_Ana-Maria_2001 a întrebat:

Am nevoie de niste gânduri, sa zic asa pentru fratele meu mai mare. Este ziua lui dar si a mea, el face 31 de ani iar eu 17 ani si nu am habar ce sa ii scriu si am nevoie de voi.
❤❤

3 răspunsuri:
| PumpkinDoll a răspuns:

Pai...doar e fratele tau, cred ca stie deja cat de mult il iubesti

| Neagu_Ana-Maria_2001 explică (pentru PumpkinDoll):

Da, dar as vrea sa ii scriu ceva frumos, nu i-am mai scris pana acum o poezie sau o scrisoare de ziua lui, si am zis sa fie un gest frumos?

| Adry05 a răspuns:

Bine, dar promiti sa semnezi felicitarea cu "comunitatea TPU"? Ca pana la urma noi suntem aia care am depus efortul sa primeasca ceva in timp ce draga lui sora nici 5 minute nu sacrifica pentru asa zisul iubit frate sad