| AbcElly a întrebat:

Heey! Am si eu nevoie de ajutor urgentlaughingne da diriga niste teme penibile...in special asta "Planuri pentru ziua parintilor"si habar nu am ce sa scriu in ea...
Mentionez ca ziua mamei mele e pe 12. iunie, si a tatalui pe 25. iulie(odata cu ziua >mea:")daca despre asta e vorbahee hee
Vreau si eu macar idei despre ce trebuie sa scriu

Fundaa si voturi promiiitbatting eyelashes

1 răspuns:
| pinkcandy7 a răspuns:

poti sa scrii de exemplu:de ziua mamei mele(12 iunie),eu cu tatal meu facem un plan,iar mama nu banuieste nimic pleaca linistita la servici(sau ii gasesti tu o ocupatie)merg la florarie ii cumpar florile preferate,tata suna prietenii apropiati si de asemenea cumparam un tort
-mama este surprinsa si fericita
de ziua tatalui mergem la (munte,padure)ii place sa sarbatoreasca in aer liber, facem gratar, ne jucam cu mingea si ne simtim bine in familie