| Andreas_Liviu_1993 a întrebat:

am si eu o intrebare daca am fost la examen la romana pe 19 iunie si nu am fost la mate pe 21, pot sa le dau peste cateva zile sau trebuie neaparat sa astept un an?

Răspuns Câştigător
| MariusFD96 a răspuns:

Examenul nu se da "dupa cateva zile" nu sta nimeni dupa tine. Nu l-ai dat. Asta e. Il vei da inca odata in august mi se pare si vei participa la a doua sau a treia repartizare. Vei intra si intr-un liceu mai slab pentru ca la alea mai bune se vor ocupa toate locurile.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing))) se face sesiune speciala pentru tine, boss! Așteaptă să vină profii după tine acasă mâine sau poimâine, nu-i panică, fără stres!

| Sherif77 a răspuns:

Astepti pana la sesiunea urmatoare...

| Andreas_Liviu_1993 explică (pentru MariusFD96):

Multumes din tot sufletul credeam ca doar anul viitor mai am sanse sa le dau....nu stiam ca pot sa le mai dau in august