| raadev a întrebat:

TPU ..am terminat recent aa citesc o serie de carti "fortele raului absolut" si acum nu am idee ce sa citesc imi plac cartile combinate adica dragoste mistica horror fictiune in combinatie..nu prea stiu ce sa citesc aveti o propurere? dau funda.

3 răspunsuri:
| biiannncaa a răspuns:

Academia vampirilor, Divergent.

| Ioana7398 a răspuns:

Instrumente Mortale. Academia Vampirilor.

| Rose123 a răspuns:

Salut! Poti incerca:
1.Seria "Cercul secret" de L.J.Smith
2.Seria "Academia vampirilor" de Richelle Mead
3.Seria "Instrumente Mortale"(am citit pana acum "Orasul Oaselor","Orasul de Cenusa" si "Orasul de Sticla") de C.Clare
4.Seria "Altfel de ingeri"(pana acum in romana doar volulul 1, "Altfel de ingeri", vol 2- "Tradari" si 3-"Gelozie") de Lili St.Crow
5. "Nu plange sub clar de luna" de Heather Davis‎