| DarQueen a întrebat:

Bună, TPU!
Ce părere aveți despre recenzia făcută de mine la cartea asta? :)

http://ochiul-realitatii.blogspot.ro/......-king.html

1 răspuns:
| DaianaBojin a răspuns:

Asa cum ai scris moartea este lucrul care infricoseaza pe oricine si numai gandul ca vei muri iti provoaca un sentiment trist, de neexplicat, ceva ce numai tu simti in suflet si nu poti explica, te gandesti si te intrebi totodata unde vei merge si ce se va intampla mai apoi.Iti spun cu toata sinceritatea ca imi place foarte mult.Cartea mi se pare foarte interesanta, cred ca te tine"cu sufletul la gura".Imi place recenzia si ma gandesc sa ma interesez de carte, pentru ca are "acel ceva"care ma atrage.