| DarQueen a întrebat:

Bună, TPU! Ce părere aveți despre asta? :)

http://ochiul-realitatii.blogspot.ro/2013/07/cateva-cuvi nte-despre-tpu.html

5 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- Foarte bun articolul. Îmi place că ai punctat bine ce te deranjează (ai dat și un exemplu concret): vânătoarea de funde, limbaj ce nu ar trebui să existe, întrebări de prost gust și multe altele. Aprob tot ce ai scris.

Numai bine.

| xDxDxDxDxD a răspuns:

Sunt de acord cu Graphee, foarte bun articolulhappy

p.s. Imi place foarte mult Blogul tau :*

| DarQueen explică (pentru xDxDxDxDxD):

Mersi de aprecieri, ai putea lăsa câte un comment pe ici, pe colo(bineînțeles dacă ai ceva de spus tongue ).

| xDxDxDxDxD a răspuns (pentru DarQueen):

Sigur happy

| Wehrmacht a răspuns:

Nu am nimic cu analfabetii cat timp inteleg ce vor sa spuna.Nu am nimic nici cu vanatorii de fundoaie. Daca asta ii determina sa dea un raspuns la o intrebare e ok.
De oamenii care vin cu intrebari cum ar fi "HDD-ul extern este un telefon?"(chiar am vazut asta) nu avem cum sa scapam.Astia sunt peste tot. Daca o sa stai sa asculti putin o sa ii gasesti si pe strada.
Ai dreptate.S-a schimbat site-ul.Imi placea vechiul TPU.Dar si noul TPU(parca vorbesc despre 2 site-uri diferite...) are "bonusurile" lui.