| skrillex79 a întrebat:

Dati-mi si mie idei de povesti in rama, am mai facut in clasele 5-8 dar acum imi trebuie idei noi si am ramas fara inspiratie.Va multumesc...P.S nu e pentru tema happy

Răspuns Câştigător
| fetitacreionas a răspuns:

"Singur în faţa dragostei" de Aureliu Busuioc. Aici e romanul Vioricăi încadrat în roman.

2 răspunsuri:
| annabountii99 a răspuns:

Povestire in rama se regaseste in fiecare din povestirile din HANUL ANCUTEI (gen: iapa lui voda, haralambie, orb sarac, balaurul, cealalta ancuta, fantana dintre plopi happy si nu numai)
OK? sper sa te fii ajutat.

fundita big grin?