| SashaS a întrebat:

Imi place mult sa scriu povesti SF.
Ce parere aveti despre http://www.wattpad.com/28932772-ganduri-paralele?

2 răspunsuri:
| PopAdrian a răspuns:

Destul de bine....sa ai grija sa nu incurci ideile si sa tot revii asupra lor, sa fie totul mult mai cursiv, dar e un inceput bun. Succes!

| ღBelieveInHopeღ a răspuns:

Eu zic ca ai facut povestea prea simpla. Adica ai putea sa mai adaugi cuvinte mai frumoase, sa aiba figura de stil, trebuie sa stii cum sa povestesti si trebuie si sa stii ce trebuie sa adaugi.