| AllePingu a întrebat:

Imi poate spune cineva cum se numesc toate volumele din seria Vanatoare nocturna de Jeaniene Frost? Am citit doar " La jumatatea drumuli spre mormant " m-am indragostit de poveste si am inteles ca este primul volum din aceasta serie. Am cautat si net dar am gasit doar recenzii, nimic lar despre denumirea celorlalte volume si chiar imi doresc sa aflu ce se intampla in continuare. Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| Roxana6277 a răspuns:

Doar primul volum este tradus in romana, restul inca sunt netraduse. Daca vrei le poti citi in engleza:
1. La jumatatea drumului spre mormant
2. One Foot in the Grave
3. At Grave's End
4. Destined for an Early Grave
5. The Side of the Grave
6. One grave at time
7. Up from the Grave, ultima carte din serie.