| Catalina1243 a întrebat:

Imi puteti recomanda niste carti gen mister, fictiune nu foarte grele? happy Funda!

Răspuns Câştigător
| YesorNo a răspuns:

Buna! Mie imi plac mult cartile Agathei Christie. Este o serie de carti in care personajul principal, Hercule Poirot, detectiv dezleaga mistere, crime si alte enigme. Cateva dintre ele sunt:,, 13 la cina",,, Muncile lui Hercule",,, Cortina" si nu sunt foarte lungi si te fac atent la actiune. Spor la citit!

2 răspunsuri:
| Sergiuvaly a răspuns:

Cazul Andreasson, sunt doua volume, e vorba despre o femeie care a fost rapita de extraterestrii.Este interesanta, dar nu o sa prea poti sa dormi noaptealaughing

| Roza_Cataleya_1995 a răspuns:

Eragon, academia vampirilor, casa noptii, cartea pierduta a vrăjitoarelor. Mie acestea mi-au plăcut cel mai si toate au cel Putin trei volume